OWES DOBRA ROBOTA – CZYM JEST EKONOMIA SPOŁECZNA?

OWES Dobra Robota to miejsce, do którego zgłaszają się wszyscy zainteresowanie tematem ekonomii społecznej. Czym ona jest?To nie tylko nazwa sama w sobie. To połączenie celów społecznych i ekonomicznych. To ludzie, którzy pracują z innymi i dla innych. To zyski, które nie tylko rosną, ale są też inwestowane w cele, wspólnotę i rozwój.

Kim jesteśmy my? Zgranym Zespołem Specjalistów i Specjalistek, dla których Ekonomia Społeczna oznacza zaangażowanie i pasję! Pod szyldem Dobrej Roboty działamy od kwietnia 2013 roku. Nasze działania oparte zostały o lata wcześniejszych doświadczeń wielu podmiotów, partnerów i osób zaangażowanych.

LUBISZ DOBRĄ ROBOTĘ?

Zrealizowaliśmy szereg inicjatyw dot. ekonomii społecznej, dzięki którym wiemy jak pomagać, czym wspierać i lubimy to robić! Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej funkcjonuje w oparciu o dobre praktyki i czerpie z najlepszych ogólnopolskich doświadczeń.

Pracujemy z różnego rodzaju przedsiębiorstwami społecznymi, przy wsparciu lokalnych samorządów wdrażamy Lokalne Modele Ekonomii Społecznej, mamy do dyspozycji doświadczonych Animatorów, Animatorki, Doradców i Doradczynie. Znamy narzędzia, diagnozujemy potrzeby i działamy społecznie.

CZY TO DLA CIEBIE?

Jeśli szukasz pracy łączącej zarabianie z zaangażowaniem społecznym, jeśli czujesz, że w życiu chodzi o coś więcej niż kasa, jeśli myślisz o byciu współwłaścicielem swojego miejsca pracy – skontaktuj się z jednym z naszych animatorów. Odpowie on na Twoje pytania, pokaże działające w Europie przykłady przedsiębiorstw społecznych, opowie o tym, co dzieje się na naszym terenie, wskaże możliwości rozwoju i źródła finansowania. Twoja decyzja – nasze wsparcie.

Dobra Robota to coś więcej niż projekt, to pasja i pomysł na życie…

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?!

ODWIEDŹ NASZ OWES NA: www.dobrarobota.org

POLUB OWES DOBRA ROBOTA NA: www.facebook.com/dobrarobota.org

NAPISZ: biuro@dobrarobota.org

ZAPOZNAJ SIĘ Z DOKUMENTAMI

Kontakty do Animatorów/Animatorek OWES

Imię i nazwisko: Jacek Brzeziński
Funkcja: Animator
Nr. tel.: 506 014 226
E-mail: jacek.brzezinski@metropoliagdansk.pl
Teren: Powiat kartuski, wejherowski i pucki

Imię i nazwisko: Karolina Weiner
Funkcja: Animatorka
Nr. tel.: 500 165 355
E-mail: karolina.weiner@metropoliagdanska.pl
Teren: Gdynia / Sopot