Oferta pracy – Bistro Dalba

Jak Bistro Dalba pisze na swoim profilu na facebooku: “Moi Drodzy rozwijamy się i poszukujemy samodzielnego kucharza, który będzie umiał zarówno przygotować obiadek, jak i skomponować catering na różne uroczystości. Orzeczenie o niepełnosprawności mile widziane. Oferujemy stabilne zatrudnienie, pracę od poniedziałku do piątku w godzinach pracy Urzędu Miasta, w którym mieści się nasze Bistro i…

Details

Zapytanie ofertowe – usługa marketingowa (banery, roll upy i ulotki)

Szanowni Państwo,

w związku z realizacją zasady konkurencyjności zapraszamy Państwa do składania ofert w ramach projektu „Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej DOBRA ROBOTA na subregion metropolitalny” (OWES) na wykonanie usługi marketingowej „szytej na miarę” (banery, roll upy i ulotki), dla podmiotów ekonomii społecznej (PES), w tym przedsiębiorstw społecznych (PS).

POBIERZ

Zapytanie ofertowe – usługi marketingowe

Szanowni Państwo,

w związku z realizacją zasady konkurencyjności zapraszamy Państwa do składania ofert w ramach projektu „Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej DOBRA ROBOTA na subregion metropolitalny” (OWES) na wykonanie dwóch usług marketingowych „szytych na miarę” (kaseton świetlny LED oraz dwie tablice info-prom), dla podmiotów ekonomii społecznej (PES), w tym przedsiębiorstw społecznych (PS).

POBIERZ.

Praca – Specjalista ds. wsparcia biznesowego i promocji PES

Pracodawcy Pomorza Partner Projektu: Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej Dobra Robota realizowany w ramach RPO WP 2014-2020, OP 6, Działania: 6.3, Poddziałania 6.3.1 Ogłaszają nabór na wolne stanowisko: Specjalisty ds. wsparcia biznesowego i promocji PES w wymiarze ¾ etatu (120 h/mc) Zadaniem specjalisty ds. wsparcia biznesowego i promocji PES będzie: – Wspieranie działań Podmiotów Ekonomii Społecznej(PES) i…

Details

Zapytanie ofertowe – doradztwo branża graficzna

Szanowni Państwo,

w związku z realizacją zasady konkurencyjności zapraszamy Państwa do składania ofert w ramach projektu „Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej DOBRA ROBOTA na subregion metropolitalny” (OWES) na świadczenie specjalistycznego doradztwa branżowego (branża graficzna) dla podmiotów ekonomii społecznej (PES), w tym przedsiębiorstw społecznych (PS).

POBIERZ