Cykl Coffitivity jest adresowany do pomorskich przedsiębiorców, start-upowców i osób kreatywnych i przedsiębiorczych, miłośników dobrej kawy i inspirującego networkingu.
Wakacyjne Coffitivity #19 odbędzie się pod hasłem: Inspirujący bunt, czyli jak znaleźć własną drogę w biznesie.
Dlaczego warto?
Historie sukcesów firm i marek pokazują, że nowe biznesy rodzą się nie tylko z woli przejścia na własny rachunek, ale z twórczego buntu wobec nijakości, a nawet bylejakości oferty dostępnej na rynku. Jednak sam pomysł i chęć robienie czegoś po swojemu, mogą nie wystarczyć, żeby uruchomić projekt biznesowy, a co dopiero prosperować na rynku. Trzeba poznać sektor i konkurencję, z którymi przyjdzie się zmierzyć. Przygotować plan biznesowy i od razu myśleć nad kierunkiem rozwoju, uwzględniając nie tylko swoje cele, ale też trendy i prognozy. Zwłaszcza, gdy branża, którą chcemy podbić, do łatwych nie należy.
Projektowanie i produkcja ubrań dla dzieci to jeden z najtrudniejszych biznesów. Wzrostowi rynku artykułów dziecięcych, towarzyszy rosnąca świadomość rodziców, którzy wybierając produkty dla swoich dzieci, oprócz wygody i bezpieczeństwa coraz częściej stawiają na jakość. A do tego, realizując swoją wizję, trzeba zawsze pamiętać o drugiej równie ważnej i wymagającej grupie – najmłodszych klientów.
Podczas wakacyjnej odsłony Coffitivity gość specjalny – Marta Ożóg-Orzegowska, współtwórczyni i współwłaścicielka KUKUKID – podpowie, w jaki sposób, zakładając firmę lokalnie, od początku można rozwijać ją globalnie. Zdradzi, ile przygotowań i pracy trzeba, by w niecałe 2 lata zarobić pierwszy milion i sprzedawać swój produkt w 70 miejscach na całym świecie.
Program spotkania:
18:00 Coffitivity #19 intro
18:15 Marta Ożóg-Orzegowska o inspirującym buncie i odnajdywaniu własnej drogi w biznesie.
od 19:00 Networking
Gość specjalny:
Marta Ożóg-Orzegowska – współzałożycielka i współwłaścicielka dziecięcej marki odzieżowej KUKUKID. W ciągu 2 lat wprowadziła brand do sprzedaży w 25 krajach. Do niedawna związana zawodowo z firmą LPP S.A., gdzie pełniła obowiązki brand managera marek CROPP i SiNSAY. Była odpowiedzialna za stworzenie strategii pozycjonowania i wprowadzenie marki SiNSAY na rynek. Entuzjastka i specjalistka w zakresie nowych mediów i komunikacji młodzieżowej. Wykładała marketing w Via Moda i Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku.